News

«Як підготуватись до Міжнародного іспиту якісно та швидко!»

24 вересня у бібліотеці Тернопільського національного медичного університету відбувся майстер-клас «Як підготуватись до Міжнародного іспиту якісно та швидко!», під час якого було презентовано інформаційну платформу USMLE-Rx, яка надає можливість українським та іноземним студентам користуватися американськими базами тестів для підготовки до Міжнародного іспиту з основ медицини (IFOM). Майстер-клас провела представник компанії «Vilibri» Стемпен А. В.

Під час майстер-класу пані Стемпен розповіла про особливості побудови платформи, їх наповнення та продемонструвала можливості її використання.

Платформа USMLE-Rx тренажер для підготовки до Міжнародного іспиту з основ медицини (IFOM). Адже вона дозволяє зрозуміти логічну побудову тестів, відстежувати прогрес навчання і створити навички, необхідні для успішного проходження екзамену. Платформа USMLE-Rx надає не тільки тести, а й вагомий допоміжний матеріал – відео та аудіо матеріал, таблиці, ілюстрований посібник First Aid з коротким викладом навчального матеріалу, блокнот для формування особистих записів та робочий зошит з можливістю завантаження. Це програма, яка наповнена лекціями, графіками, схемами, які слугують поясненнями до кожного тесту та обґрунтуванням правильної чи хибної відповіді. Отже, USMLE-Rx 360 дозволяє не лише відпрацювати механізм проходження тестів, а й під час підготовки до них заповнити прогалини у знаннях

Бази тестів представлені трьома продуктами: Крок 1, Крок 1 розширений та Крок 2.